Kompüter Mühəndisliyi kursunda Final Layihə günü!
Kurs müddətində tələbələr IT dünyasının əsas anlayışlarını öyrənməklə yanaşı, real layihələr üzərində çalışaraq əldə etdikləri bilikləri praktikada tətbiq etdilər. Tədris prosesi proqramlaşdırma, məntiq və sistem düşüncəsinin formalaşdırılmasına yönəldilmişdir.
Dərslər zamanı iştirakçılar IT sahəsində möhkəm baza quraraq, gələcək təhsil və karyera yolları üçün vacib olan fundamental bacarıqları mənimsədilər. Kurs, tələbələrin texnologiyaya daha şüurlu yanaşmasına və yeni layihələrə inamla başlamağına imkan yaratdı.
Bu mərhələ yalnız bir kursun yekunu deyil, eyni zamanda tələbələrin daha geniş imkanlara və növbəti inkişaf mərhələlərinə keçidi üçün mühüm başlanğıcdır.

День финальных проектов на курсе «Компьютерная инженерия»!
В течение курса студенты не только изучили основные понятия мира IT, но и применили полученные знания на практике, работая над реальными проектами. Учебный процесс был направлен на формирование навыков программирования, логического и системного мышления.
Во время занятий участники заложили прочную базу в сфере IT, освоив фундаментальные навыки, необходимые для дальнейшего обучения и построения карьеры. Курс помог студентам более осознанно подходить к технологиям и уверенно начинать работу над новыми проектами.
Этот этап стал не просто завершением курса, а важной отправной точкой для перехода к более широким возможностям и следующим этапам профессионального развития.