JET School-da məzunlar və tələbələr arasında maraqlı və gərgin proqramlaşdırma yarışması keçirildi. Yarışmada iki komanda — “Eagles”“Tigers” — sıfırdan veb layihə hazırlayaraq öz biliklərini, yaradıcılıqlarını və komanda ruhunu nümayiş etdirdilər. 🦅🐯
Tədbir zamanı iştirakçılar real vaxtda layihələr üzərində işləyərək əməkdaşlıq, vaxt idarəetməsiproblem həlli bacarıqlarını sınaqdan keçirdilər. Yarışma həm məzunlar, həm də hazırda təhsil alan tələbələr üçün həm praktiki təcrübə, həm də əyləncəli öyrənmə imkanı yaratdı.
Yarışmanın sonunda “Eagles” komandası qalib elan olundu! 🎉
Bununla belə, hər iki komanda yüksək səviyyədə çıxış edərək proqramlaşdırma sahəsindəki bilik və bacarıqlarını uğurla nümayiş etdirdi.
Bu yarışma yalnız rəqabət deyil, həm də öyrənmək, əməkdaşlıq və komanda ruhunu gücləndirmək üçün təşkil olunmuşdu.
JET School kollektivi olaraq bütün iştirakçıları təbrik edir, gələcək layihələrində onlara uğurlar arzulayırıq! 💻✨

JET School-да состоялся конкурс по программированию!
В JET School прошел интересный и напряженный конкурс по программированию среди выпускников и студентов. В соревновании две команды — "Eagles" и "Tigers" — создавали веб-проекты с нуля, демонстрируя свои знания, креативность и командный дух. 🦅🐯
Во время мероприятия участники работали над проектами в реальном времени, проверяя свои навыки сотрудничества, тайм-менеджмента и решения проблем. Конкурс создал как практический опыт, так и возможность увлекательного обучения как для выпускников, так и для студентов, которые учатся в данный момент.
По итогам соревнования победителем была объявлена команда "Eagles"! 🎉 Тем не менее, обе команды выступили на высоком уровне, успешно продемонстрировав свои знания и навыки в области программирования.
Этот конкурс был организован не только для соревнования, но и для обучения, сотрудничества и укрепления командного духа.